Обратный звонок

График работы:

пн-пт 8:30 до 19:00

Адрес:

г. Киев, ул. Резервная, 8

/ Дистрибьюторская сеть

Дистрибьюторская сеть

Все городаБердичевБелая ЦерковьБобровицаБориспольБояркаБроварыБучаВасильковВишневоеВинницаГорловкаДмитровкаДнепрДонецкЖашковЖитомирЗапорожьеИвано-ФранковскИрпеньИршаваКаменец-ПодольскийКаменскоеКиевКоломыяКременчугКривой РогКропивницкийЛуганскЛуцкЛьвовМариупольМелитопольНиколаевМонастырищеМукачевоНовоселкиОдессаПереяслав.-Хм.Петропавловская БорщаговкаПолтаваРовноСарныСевастопольСимферопольСтрыйСумыТальноеТернопольТячевУжгородУманьХарьковХерсонХмельницкийЦиркуныЧеркассыЧерновцыЧернигов

Условия труда

Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська» розвиває систему офіційної дистрибуції шляхом створення авторизованої мережі представництв.

Офіційні представники реалізують продукцію ТМ «Бетон від Ковальської», ТМ «Авеню» гарантованої якості.

В рамках проекту впроваджуються сучасні стандарти відносин між підприємствами-виробниками, які входять до ПБГ «Ковальська», та дистриб'юторам, торговими компаніями, перевізниками, постачальниками супутніх послуг тощо.

Бути офіційним представником — означає дотримуватися стандартів і вимог в реалізації продукції підприємств Групи «Ковальська» та користуватися особливими умовами співпраці. Це черговий крок у розвитку клієнтоорієнтованого бізнесу, який дозволить максимально швидко задовольняти постійно зростаючі вимоги споживачів.

З питань співпраці, просимо вас звертатися по контактними даними:

Дмитро Катрич

(050)  304-70-83

d.katrych@kovalska.com