Зворотній дзвінок

Графік роботы:

пн-пт 8:30 до 19:00

Адреса:

м. Київ, вул. Резервна, 8

/ Архітектурні можливості продукції ковальська представлені в рамках найбільшої будівельної виставки України
Архітектурні можливості продукції ковальська представлені в рамках найбільшої будівельної виставки України

Архітектурні можливості продукції ковальська представлені в рамках найбільшої будівельної виставки України

04.04.2018
Протягом чотирьох днів проведення InterBuildExpo-2018 відвідувачі стенду Ковальська змогли оцінити широкий асортимент продукції для облаштування дорожнього покриття торгової марки Avenu, а також долучитися до мистецтва оформлення інтер'єрів декоративними матеріалами Siltek.

Цього року стенд компанії здивував не тільки різноманітністю високоякісної продукції та пізнавальними майстер-класами, а й своїм оригінальним виглядом, створеним талановитим архітектором Олегом Білєнчуком. Лаконічний і, в той же час, яскравий дизайн експозиції Ковальська заворожував погляди відвідувачів виставки та експертів будівельного ринку.

Відвідувачі виставки познайомилися з популярним асортиментом і новинками продукції Avenu, а також дізналися більше про принципи вибору тротуарної плитки та елементів ландшафтного дизайну для оформлення пішохідних зон і доріг парків, об'єктів комерційної та житлової нерухомості, тощо.

Можливості продукції Siltek були представлені готовими рішеннями з оформлення інтер'єрів та екстер'єрів декоративними штукатурками, а також лінійкою фасадних та інтер'єрних фарб. В рамках проведених майстер-класів гості стенду Ковальська мали можливість освоїти мистецтво декорування стін за допомогою дизайнерських матеріалів Siltek і ручних будівельних інструментів.

     
     
     

Відзначимо, що оцінити продукцію Avenu і Siltek на стенді Ковальська змогли більше 2000 відвідувачів виставки, в тому числі делегація на чолі з Віце-прем'єр-міністром України Геннадієм Зубком.

Inter Build Expo 2018

Inter Build Expo 2018

Inter Build Expo 2018

Inter Build Expo 2018

Inter Build Expo 2018