Зворотній дзвінок

Графік роботы:

пн-пт 8:30 до 19:00

Адреса:

м. Київ, вул. Резервна, 8

/ Чи потрібен ще пісок? Ковальська планує перейти на альтернативний матеріал
Чи потрібен ще пісок? Ковальська планує перейти на альтернативний матеріал

Чи потрібен ще пісок? Ковальська планує перейти на альтернативний матеріал

06.06.2017
Ефективне використання відходів виробництва на щебеневих кар'єрах, переробка гранітного відсіву на штучний пісок та збереження природних ресурсів – невід'ємна практика європейської промисловості.

Ковальська належить саме до тих виробників, які працюють за сучасними технологіями, постійно вдосконалюючи якість та розширюючи асортимент продукції.

На своїх кар'єрах Ковальська освоїла технологію переробки гранітного відсіву і відходів виробництва на гранітний пісок фракції 0,63-2 мм.

Основна перевага такого піску у порівнянні з річковим – висока адгезія (зчеплення) зерен. За рахунок такої властивості можна досягнути значного збільшення міцності бетону, тротуарної плитки, конструктивного бетону, бордюрів, будівельних блоків та дорожнього покриття.

«Ми провели випробування різних видів бетону, частина яких була виготовлена із застосуванням гранітного піску, а частина із річкового. У першому випадку результати показали суттєве збільшення якісних характеристик продукції за показниками міцності, водопроникності і морозостійкості. Це означає, що ми на правильному шляху. Тим більше, завдяки власному рухомому складу залізничних вагонів, ми незалежно та оперативно можемо доставляти матеріал на будь-яке наше підприємство», – коментує Сергій Гончаренко, начальник департаменту закупівель та контрактної політики Ковальська.

Він також додав, що штучний гранітний пісок, виготовлений шляхом збагачення відсіву подрібнення, дозволяє зробити виробництво більш економічно ефективним. А це серйозний привід збільшити об'єми виробництва цього матеріалу у майбутньому.