Зворотній дзвінок

Графік роботы:

пн-пт 8:30 до 19:00

Адреса:

м. Київ, вул. Резервна, 8

/ ТМ Авеню стала частиною японської філософії облаштування ландшафту

ТМ Авеню стала частиною японської філософії облаштування ландшафту

09.06.2017

Днями у Києві відбулося відкриття першої черги реконструйованого парку «Кіото» у Деснянському районі столиці. Проект оновлення зеленої зони був розроблений одним із провідних дизайнерів традиційних японських парків – Широ Наканена честь 25-річчя дипломатичних відносин України та Японії.

Архітектори намагалися максимально зберегти зовнішність і символіку притаманні японським садам.

Ставок із водоспадом у насадженнях ірисів; японські ліхтарики; імітація гори Фудзі; доріжки, а також цілий острів, до якого ведуть 3 витончені містки, викладені із плитки пастельних кольорів у стилі мінімалізму. 

«Українці сприймають благоустрій парку як архітектурну вишуканість, проте для японців кожен куточок тут має глибокий філософський зміст. Нам, як виробникам плитки «Авеню», надзвичайно імпонує участь у такому проекті. У парку «Кіото» викладено 12 000 кв. м. тротуарної плитки Лайнстоун, яка ідеально гармонує із загальною концепцією», – коментує Євгенія Плєшкова, ландшафтний дизайнер ПБГ «Ковальська». 

Довідково

Після підписання договору про братерство у 1971 році на знак дружніх відносин між Києвом та культурною столицею Японії – Кіото, на наступний рік в українській столиці з’явився парк »Кіото».

Алея сакури цього парку потрапила до Книги рекордів України. Її довжина складає 987,45 метрів. Уздовж алеї було висаджено 360 саджанців.