Зворотній дзвінок

Графік роботы:

пн-пт 8:30 до 19:00

Адреса:

м. Київ, вул. Резервна, 8

/ Унікальна бетонна плитка для людей з вадами зору від Ковальська
Унікальна бетонна плитка для людей з вадами зору від Ковальська

Унікальна бетонна плитка для людей з вадами зору від Ковальська

21.07.2017

Кожен хоче, щоб його життя було повноцінним незалежно від фізичних можливостей – комфортним і необтяженим.

ПБГ «Ковальська», як лідер будівельної галузі, піклується не лише про якість будівельних матеріалів і достойного рівня житло, а й переймається гостросоціальними проблемами громадян.

Одним із таких завдань, які поставили перед собою фахівці Групи «Ковальська», стало створення спеціальної тактильної плитки з бетону, розробленої для людей із вадами зору.

Завдяки рельєфній поверхні, покриття з такої плитки полегшує орієнтацію у просторі – вказує правильний напрямок руху чи на наявність перешкод на шляху.

«В рамках міської концепції українських мегаполісів, ми продовжуємо створювати для їхніх мешканців комфортні умови повсякденного життя. Тактильна плитка – це можливість для людей, обмежених фізично, не відчувати себе безпорадними. Вони можуть вести активне соціальне життя і бути повноцінними членами суспільства», – коментує Сергій Пилипенко, генеральний директор ПБГ «Ковальська».

Бетонна тактильна плитка представлена двома видами – із так званими «рифами» та діагональними смугами. Перший вид попереджає пішохода про початок і завершення ділянки маршруту з підвищеним рівнем небезпеки, другий – сигналізує про довжину такої ділянки.

Визначальним для нового виду продукції є його забарвлення – яскравий жовтий колір. Саме він найкраще, на думку вчених, сприймається у більшості проблемних випадків із зором.

Першу тактильну плитку з бетону буде укладено цього літа у Солом’янському районі Києва. Проте, у перспективі, міська влада планує облаштувати таким покриттям переважну більшість районів столиці.