Зворотній дзвінок

Графік роботы:

пн-пт 8:30 до 19:00

Адреса:

м. Київ, вул. Резервна, 8

/ Послуги дизайнера

Послуги дизайнера

Ландшафтний дизайнер «Ковальська» створює за допомогою тротуарної плитки вишукані ескізи екстер'єрів

Клієнти «Ковальська», які бажають придбати бруківку або інші елементи ландшафтного дизайну «Авеню», можуть скористатися послугами професійного ландшафтного дизайнера.

Наш фахівець із оформлення екстер’єрів надасть якісну консультацію щодо опорядження Вашої ділянки тротуарною плиткою та іншими елементами і розробить індивідуальну пропозицію з облаштування території. А за необхідності – проведе виїзд на об’єкт, де будуть вестися оздоблювальні роботи. 

Маючи великий досвід у сфері ландшафтних робіт для приватних маєтків, житлових комплексів, парків та площ, спеціаліст вдало використає особливості рельєфу Вашої місцевості для створення садового пейзажу із тротуарної плитки, декоративних стовпчиків, сходів та блоків, що виготовляються на підприємствах Групи «Ковальська». 

Таким чином, поспілкувавшись з клієнтом, з’ясувавши всі технічні деталі і отримавши необхідні заміри, дизайнер створює вишуканий ескіз екстер’єру. Як результат, Ви матимете готовий ландшафтний проект, де будуть чітко зазначені всі деталі облаштування території: від вибору форми, кольору та кількості продукції «Авеню» до розміщення альтанок, дерев та квітів на ділянці. 

Ландшафтний дизайнер Євгенія Плєшкова працює на підприємстві «Бетон Комплекс» за адресою: м. Київ, вул. Резервна, 8. тел. (050) 384-70-71. 

Не втрачайте чудову можливість перетворити прибудинкову територію на прекрасну оазу!