г. Киев, ул. Резервная, 8 (Семьи Кульженков, 8)
UA
Меню
UA
г. Киев, ул. Резервная, 8 (Семьи Кульженков, 8)

Бруківка «Колор-мікс»: як правильно опанувати розмаїття

Ми створили бруківку «Колор-мікс», щоб ви могли створювати неповторні візерунки. Це елегантна і оригінальна альтернатива однотонним рішенням. Втім, секрет успіху не лише в наших технологіях виробництва, а й в дотриманні правил укладання. Ми, як і ви, зацікавлені, щоб результат відповідав тому, що ви бачите на вітрині.

«Колор-мікс» — технологія, яка передбачає змішування бетонних сумішей різних кольорів за допомогою спеціального обладнання, а потім — розподілення і формування в бруківку. Тому у бруківці, зробленою за цією технологією, не буває двох однакових виробів і тим паче партій. Яскравість, контрастність і співвідношення відтінків можуть різнитися навіть у межах одного формувального поля. Але те, що було б недоліком для однотонної бруківки, для «Колор-мікс» — перевага. Проте цією неповторністю треба правильно розпорядитися.

Очікування і реальність

Щоби кожен клієнт отримав те, на що розраховує, ми контролюємо якість продукту на кожному етапі виробництва. Але водночас наголошуємо: бруківка, яку ви придбаєте, не може бути ідентичною зображеній у каталозі або на сайті. І не лише тому, що світлини не здатні точно передати всі нюанси, а викладку на вітрині робили професіонали.

Стандарти якості допускають незначні відхилення в кольорі бруківки з різних партій. Це стосується не лише кольорових міксів, а й навіть однотонної сірої продукції. Хаотичний процес змішування відтінків бетонної суміші щоразу породжує оригінальні візерунки, повністю передбачити й тим паче повторити які неможливо. Втім, це розмаїття завжди залишається в межах заданого діапазону.

Запорука успіху

Вдало розпорядитися неповторним забарвленням бруківки «Колор-мікс» дає змогу «Правило 3+». Ми рекомендуємо під час укладання використовувати бруківку мінімум із 3 піддонів одночасно. А краще — ще і брати її з різних рядів. У такий простий спосіб можна легко подолати проблему помітного відхилення відтінків і отримати ідеальний візерунок по всій площі.

Додайте яскравих фарб у своє життя. Ми допоможемо зробити це правильно.