Обратный звонок

График работы:

пн-пт 8:30 до 19:00

Адрес:

г. Киев, ул. Резервная, 8

/ Остерегайтесь подделок

Остерегайтесь подделок

Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська» активно веде боротьбу проти несанкціонованого використання своєї корпоративної символіки та викривлення інформації про компанію під час її розміщення на різних інтернет-ресурсах недобросовісними гравцями будівельного ринку.

Такі дії «сірих дистриб'юторів» є неправомірними і завдають значної шкоди репутації та іміджу компанії. В першу чергу страждають покупці неякісної продукції.

Як відомо, Група «Ковальська» є лідером з виготовлення бетону і виробів з бетону в Україні, маючи високий рівень довіри серед споживачів і клієнтів, адже завжди стоїть на варті захисту якості своєї продукції, повністю контролюючи виробничий процес від сировини до виготовлення кінцевих продуктів.

Компанія строго контролює діяльність представників дистрибуційної мережі і закликає порушників припинити недобросовісну торгівлю.

Лише купуючи продукцію в офіційного представника Ви отримаєте гарантовану 100% якість «від Ковальської».

Ми дбаємо про своїх клієнтів, завжди гарантуємо високу якість продукції і відповідаємо за результат. Тепер усі наші дистриб'ютори «Авеню» мають офіційні сертифікати Ковальської з унікальним QR-кодом, за яким можна переглянути сертифікат онлайн. Таким чином, кожен клієнт може на 100% упевнитися, що отримує продукцію виробництва Ковальської. А недобросовісні конкуренти не зможуть спекулювати нашим ім’ям, продаючи товар сумнівного походження.

Кожен сертифікат Ковальської містить:

- серійний номер;

- строк дії;

- перелік продукції, на яку він розповсюджується;

- QR-код з переходом на сторінку http://avenu.ua, де він розміщений в електронному вигляді.

Зверніть увагу: дистриб'ютори за першим запитом повинні пред’явити сертифікат замовнику. Відмова його надати має розцінюватися як сигнал звернутися до Ковальської, щоб перевірити сертифікат.

Телефонуйте: (050) 304 70 83 aбо надсилайте запит: d.katrych@kovalska.com.

Будьте упевнені у результаті – використовуйте продукцію лише найвищої якості!

Screenshot_1.png