Зворотній дзвінок

Графік роботы:

пн-пт 8:30 до 19:00

Адреса:

м. Київ, вул. Резервна, 8

/ «КОВАЛЬСЬКА» ЗАПУСКАЄ СПОЖИВЧУ РОЗСТРОЧКУ ДО 100 ТИС. ГРН
«КОВАЛЬСЬКА» ЗАПУСКАЄ СПОЖИВЧУ РОЗСТРОЧКУ ДО 100 ТИС. ГРН

«КОВАЛЬСЬКА» ЗАПУСКАЄ СПОЖИВЧУ РОЗСТРОЧКУ ДО 100 ТИС. ГРН

21.05.2020

«Ковальська» запускає споживчу розстрочку до 100 тис. грн

ПБГ «Ковальська» спільно з АТ «Укрсиббанк» запускає проект споживчого кредитування для приватних осіб. Відтепер будівельну продукцію нашого виробництва можна взяти у розстрочку на вигідних умовах на суму до 100 тис. грн.

На яку продукцію розповсюджується?

Кредитна програма розповсюджується на бетонні суміші, залізобетонні вироби та фігурні елементи мостіння.

Які умови розстрочки?

Партнером проекту став АТ «Укрсиббанк», який надає нашим клієнтам кредити до двох років із безвідсотковою розстрочкою на 3 або 5 місяців. Програма передбачає нульову річну ставку, а щомісячна комісія за користування кредитом нараховуватиметься тільки після закінчення пільгового періоду та складатиме 3% від загальної суми кредиту в місяць.

· Розстрочка на 3 місяці не передбачає обов’язкового авансового внеску.

· Розстрочка на 5 місяців передбачає 30%-й перший внесок.

Максимальна сума кредиту – 100 тис. грн.

Як скористатися програмою?

Придбати вибраний товар у розстрочку можна безпосередньо у відділах продажів, або на сайті shop.kovalska.com, проінформувавши фахівця компанії про намір придбати товар у розстрочку. Після оформлення заявки на вибраний товар та отримання рахунку протягом 30 хвилин із клієнтом зв'яжеться співробітник банку та надасть уточнення щодо подальших дій.

Клієнт також може сам зателефонувати на гарячу лінію АТ «Укрсиббанк» за телефоном 729 та оформити заявку, не чекаючи дзвінка.

У разі отримання позитивної відповіді від АТ «Укрсиббанк», клієнту необхідно буде підписати кредитний договір у найближчому відділенні банку та очікувати на якнайшвидшу доставку товару від «Ковальської»