Зворотній дзвінок

Графік роботы:

пн-пт 8:30 до 19:00

Адреса:

м. Київ, вул. Резервна, 8

/ В КОВАЛЬСЬКІЙ ЛІТО ЗНИЖОК: - 30% НА ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ «АВЕНЮ»
В КОВАЛЬСЬКІЙ ЛІТО ЗНИЖОК: - 30% НА ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ «АВЕНЮ»

В КОВАЛЬСЬКІЙ ЛІТО ЗНИЖОК: - 30% НА ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ «АВЕНЮ»

24.07.2019

В «Ковальській» стартував літній розпродаж складських позицій тротуарної плитки: 30% знижки пропонується на продукцію, що виводиться з асортименту та 20% на продукцію групи "Колор мікс". Пропозиція діє до 30 вересня 2019 року включно.

Асортимент «Авеню» – це широка кольорова гама, великий вибір форм та унікальність текстур, що робить її популярним продуктом для реалізації ваших найрізноматніших дизайнерських задумів.

Фігурні елементи мощення «Авеню» здобули високий авторитет як серед приватних клієнтів, так і серед корпоративних замовників. Міцність, випробувана часом, різноманітність форм і кольорів плитки завоювали прихильність раціонального покупця і стали невід’ємною складовою в облаштуванні будівельних майданчиків будь-якого масштабу.

Тротуарна плитка «Авеню» - це простота в укладанні, легкість в експлуатації, висока стійкість до впливу довкілля і 15 років гарантії.

З питань придбання акційної продукції звертайтеся за телефоном (044) 430 35 88 або у відділах обслуговування клієнтів «Ковальська».

Допоможемо втілити ваші ідеї в реальність!